Upredena struna Daiwa J-braid X4E 135m Yellow
- Proizvod iz grupe: Upredene strune
- Proizvođač: Daiwa
*Dostava na kućnu adresu je besplatna za sve porudžbine u iznosu od 6.990 dinara i više. Za narudžbine čija je vrednost ispod 6.990 dinara, trošak dostave iznosi 499 dinara sa uračunatim PDV-om, bez obzira na težinu i dimenzije paketa.
Nova upredena Daiwa J-Braid struna izrađena u Japananu upredanjem 4 niti, vrhunskih karakteristika i izuzetno povoljne cene. Visoke je nosivosti na čvoru, velike otpornosti na habanje i bez istezanja.
| Nosivost | 5.90 kg |
| Prečnik | 0,13mm |
| Nosivost | 6.9 kg |
| Prečnik | 0,15mm |
| Nosivost | 8.4 kg |
| Prečnik | 0,17mm |
| Nosivost | 14.4 kg |
| Prečnik | 0,25mm |
aziv robe: J-BRAID X4E 0.07mm 135m YELLOW (12740-007)
Jedinica mere: komad
Izvoznik: Daiwa-Cormoran
Država porekla: NEMACKA
Uvoznik: Formaxstore doo