Stap Formax Tactic Spin NG 2.40m 15-40g
- Proizvod iz grupe: Varalicarski stapovi
- Proizvođač: Formax
*Dostava na kućnu adresu je besplatna za sve porudžbine u iznosu od 6.990 dinara i više. Za narudžbine čija je vrednost ispod 6.990 dinara, trošak dostave iznosi 499 dinara sa uračunatim PDV-om, bez obzira na težinu i dimenzije paketa.
Druga generacija našeg veoma popularnog i cenom izuzetno pristupačnog Tactic Spin varaličarskog štapa! Kao i prethodnik Tactic NG Spin je izrađen od kompozitnog materijala ali je sada lakši, elegantnijeg blanka i poseduje lepšu i kvalitetniju opremu (aluminijum-oksid provodnike, navojni držač mašinice i rukohvat od plute). Odličan je izbor za početnike u varaličarenju ili ribolovce sa skromnim budžetom i sa njim se zavisno od dužine i težine bacanja uspešno mogu loviti razne grabljivice, a takođe odlično može poslužiti i za neke varijante dubinskog ribolova ili lova na grabljivice živim mamcima.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Varaličarski štapovi |
| Težina bacanja | 15-40 g |
| Broj delova | 2 |
| Transp. dužina | 124 cm |
| Brend | Formax |
| Dužina | 2.40 m |
| Težina | 201 g |
Naziv robe: TACTIC SPIN NG 2.40m 15-40g
Jedinica mere: komad
Izvoznik: WEIHAI VIVA FISHING TACKLE CO LTD
Država porekla: KINA
Uvoznik: Formaxstore doo