Stap Formax SHADOW NG 2.70m 80g
- Proizvod iz grupe: Varalicarski stapovi
- Proizvođač: Formax
*Dostava na kućnu adresu je besplatna za sve porudžbine u iznosu od 6.990 dinara i više. Za narudžbine čija je vrednost ispod 6.990 dinara, trošak dostave iznosi 499 dinara sa uračunatim PDV-om, bez obzira na težinu i dimenzije paketa.
Kvalitetan univerzalni dvodelni štap izrađen od IM10 karbona i opremljen SiC provodnicima, ergonomski oblikovanim navojnim držačem mašinice i rukohvatom od EVA materijala. Reč je o laganom i modernom štapu brze akcije, pristupačne cene i univerzalne namene, odličnom za lov raznih grabljivica (bucova, štuke, smuđa i somova do neke srednje veličine).
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Varaličarski štapovi |
| Težina bacanja | 80 g |
| Broj delova | 2 |
| Transp. dužina | 138 cm |
| Brend | Formax |
| Dužina | 2.70 m |
| Težina | 201 g |
Naziv robe: SHADOW NG 2.70m 80g
Jedinica mere: komad
Izvoznik: WEIHAI VIVA FISHING TACKLE CO LTD
Država porekla: KINA
Uvoznik: Formaxstore doo