Stap Daiwa Ballistic X Spin 240cm 30-70g (11510-245)
- Proizvod iz grupe: Varalicarski stapovi
- Proizvođač: Daiwa
*Dostava na kućnu adresu je besplatna za sve porudžbine u iznosu od 6.990 dinara i više. Za narudžbine čija je vrednost ispod 6.990 dinara, trošak dostave iznosi 499 dinara sa uračunatim PDV-om, bez obzira na težinu i dimenzije paketa.
Prvoklasan dvodelni varaličarski štap izrađen od HVF high modulus karbona u patentiranoj X45 tehnologiji pletenja blanka. Opremljen je Fuji O provodnicima, Fuji ergonomski oblikovanim držačem mašinice, "V-Joint" put over spojem između delova i rukohvatom od sunđerastog EVA materija. Reč je o laganom štapu veoma brze akcije, odličnom za potrebe srednje-teškog varaličarenja (smuđ, štuka, bucov, manji somovi).
| Dužina | 2.40 m |
| Težina bacanja | 30-70 gr |
| Broj delova | 2 |
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Varaličarski štapovi |
| Težina bacanja | 30-70 g |
| Broj delova | 2 |
| Brend | Daiwa |
| Dužina | 2.40 m |
| Težina | 160 g |