Stap AESTHETIC NG TELECARP 2.40m 3.00lbs
- Proizvod iz grupe: Carp - Tele carp stapovi
- Proizvođač: Formax
*Dostava na kućnu adresu je besplatna za sve porudžbine u iznosu od 6.990 dinara i više. Za narudžbine čija je vrednost ispod 6.990 dinara, trošak dostave iznosi 499 dinara sa uračunatim PDV-om, bez obzira na težinu i dimenzije paketa.
Aesthetic Telecarp štapovi su postali veoma popularni među našim ribolovcima ne samo za lov šarana već i mnogih drugih riba (zbog svoje univerzalnosti) a sa novom Aesthetic NG Telecarp serijom štapova (NG - “New Generation) sada idemo još korak dalje! Novi modeli izrađeni su od još boljeg materijala od prethodnika, snažniji su i lakši, uz još lepši dizajn i bolju finalnu izradu. Izrađeni su od IM8 karbona i opremljeni SiC provodnicima, navojnim držačima mašinica i rukohvatima od EVA materijala. Odlični štapovi za lov šarana i amura, lov grabljivica na žive mamce i razne druge varijante dubinskog ribolova.
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Šaranski štapovi |
| Težina bacanja | 3.0 lbs |
| Broj delova | Teleskop |
| Transp. dužina | 76 cm |
| Brend | Formax |
| Dužina | 2.40 m |
| Težina | 180 g |
Naziv robe: AESTHETIC NG TELECARP 2.40m 3.00lbs
Jedinica mere: komad
Izvoznik: WEIHAI VIVA FISHING TACKLE CO LTD
Država porekla: KINA
Uvoznik: Formaxstore doo