Masinica Daiwa BG 3000 10460-300
- Proizvod iz grupe: Varalicarske masinice
- Proizvođač: Daiwa
*Dostava na kućnu adresu je besplatna za sve porudžbine u iznosu od 6.990 dinara i više. Za narudžbine čija je vrednost ispod 6.990 dinara, trošak dostave iznosi 499 dinara sa uračunatim PDV-om, bez obzira na težinu i dimenzije paketa.
Varaličarska mašinica sa robusnim metalnim kućištem, ručicom koja se navrće na čeličnu osovinu pogonskog zupčanika, 6+1 kugličnim ležajem, snažnim Digigear II zupčanicima, grafitnim Air Rotorom, preciznom ATD prednjom kočnicom u aluminijumskoj špulni, Twist Buster vođicom strune protiv uvrtanja i udobnim gumenim rukohvatom. Reč je o robusnoj i veoma precizno izrađenoj mašinici koja izuzetno mirno i tiho radi. Veliki je hit među varaličarima širom sveta zbog fantastičnog odnosa cene, kvaliteta i performansi.
| Veličina | 3000 |
| Broj ležaja | 6+1 |
| Prenos | 5.6:1 |
| Kapacitet | 0.28/220 m |
| Težina | 305 gr |
| Karakteristika | Vrednost |
|---|---|
| Kategorija | Varaličarske mašinice |
| Prenos | 5.6:1 |
| Veličina | 3000 |
| Broj ležaja | 6+1 |
| Brend | Daiwa |
| Kapacitet | 0.28/220 m |
| Težina | 305 g |